SPRZEDAWCA STOISKA MIĘSNEGO W SKLEPIE STOKROTKA

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kartę zakupową do sklepów Stokrotka zasilaną dwa razy w roku z okazji świąt
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Elastyczny grafik
  • Możliwość rozwoju pod opieką doświadczonej kadry kierowniczej
  • Pakiet benefitów socjalnych – czuj się z nami dobrze!
  • Realną szansę rozwoju i awansu

Jakie będą Twoje zadania?

  • Profesjonalna obsługa klientów na stoisku mięso-wędliny
  • Dbanie o ekspozycję i zatowarowanie lady serwisowej
  • Sprawdzanie terminów ważności produktów

Czego oczekujemy:

  • Zaangażowania i motywacji do pracy
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętności współpracy z zespołem

Jeżeli jesteś zainteresowany aplikuj za pomocą przycisku „Przejdź do formularza” lub wyślij swoje CV na adres praca@stokrotka.pl. W tytule maila wpisz nazwę stanowiska i miasto.

godziny otwarcia

Godziny otwarcia

Sosnowiec Plaza
pon-sob:9:00-21:00
niedz. handlowa:9:00-21:00

Cinema City
pon-sob:wg repertuaru
niedz. handlowa:wg repertuaru

empik
niedz. handlowa:nieczynne

Stokrotka
pon-sob:8:00-21:00