14 lutego 2019

Walentynki to jedyny dzień w roku kiedy zakochane pary skupiają się tylko na sobie. Nie liczy się nic innego. Wszechobecne serduszka i czerwony kolor podkreślają unikalny charakter tego święta. Wszyscy chłopcy i mężczyźni chcą podarować swoim partnerkom wszystko co najlepsze. Spotykają się na romantycznych kolacjach, obdarowują kwiatami oraz słodkościami, które w ten właśnie dzień są całkowicie wskazane.

Dobrze wiemy jak ważne jest to dla Was wydarzenie, dlatego serdecznie zapraszamy do naszego Centrum. Gwarantujemy, że nikt nie wyjdzie rozczarowany. Przygotowaliśmy dla Was kilka gorących, walentynkowych atrakcji. Oczywiście prezenty, to najważniejsze. Chcemy obdarować Was miłą pamiątką. Z pewnością ucieszycie się z kwiatów i mnóstwa słodkości, które będziemy rozdawać wszystkim klientom a do tego coś naprawdę wyjątkowego, pachnące, ręcznie robione mydełka w kształcie serduszka.

Ponadto chcemy aby było bardzo, bardzo słodko… dlatego do naszego Centrum Handlowego zaprosiliśmy, znakomitych cukierników. Zgrana ekipa pokaże na żywo jak produkuje się słodkości, przeprowadzą warsztaty i oddadzą w Wasze ręce całą górę cukierków i słodyczy. Ale na tym nie koniec. Nie zabraknie prawdziwej, 2 walentynkowej pamiątki. Nasz fotograf każdej zakochanej parze wykona romantyczne zdjęcie, które od razu zostanie wydrukowane i przekazane do rąk własnych.

Opuszczając nasze centrum nie zapomnijcie poczęstować się ciasteczkiem z wróżbą. Kto wie co przyniesie Wam nadchodzący czas…

Wszystko to w Centrum Handlowym Plaza w Sosnowcu już 14 lutego. Zaczynamy w samo południe. Zapraszamy do nas wszystkich zakochanych i nie tylko!