Pokaż na planie centrum
Kategoria: Usługi
Nr sklepu: 151
poziom: 0
Telefon: 32 785 69 20
Strona www: www.sunalee.pl

TUI Group działając z sukcesem przez ponad 40 lat na rynku organizatorów turystycznych, aktualnie jest lidem w tej branży w większości krajów europejskich

Znak firmowy – uśmiech – to rozpoznawalne na całym świecie logo świadczące o poziomie jakości obsługi na wszystkich etapach podróży. Od momentu wizyty w biurze i doborze oferty przez zawsze pomocny i wykwalifikowany zespół ludzi, aż po opiekę na miejscu i dbałość o to żeby właśnie ten uśmiech towarzyszył Państwu przez cały czas trwania wakacji oraz jeszcze długo po powrocie do codziennych obowiązków.

Do realizacji powyższych założeń koncern TUI posiada m.in. własne marki linii lotniczych, statków wycieczkowych. Współpracuje ze znanymi i bardzo lubianymi, nie tylko na polskim rynku, sieciami hotelowymi, typu: RIU, Grupotel, Iberotel, Magic Life, Atlantica, Robinson Club.

W związku z powyższym z radością informujemy, iż zdecydowaliśmy się na kontynuowanie współpracy z TUI jako jedyny, w pełni sygnowany ich logiem przedstawiciel na terenie Sosnowca.

Nasze biuro znane jest Państwu od wielu lat, bo już od samego początku powstania CH Plaza Sosnowiec, jako Biuro Podróży SUN ALEE.

Nadal w ofercie sprzedajemy również innych touroperatorów, więc jak zawsze zapraszamy do nas w sprawie już dokonanych oraz nowych rezerwacji. Nasz zespół z chęcią podzieli się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas własnych wojaży i pomoże Państwu wybrać wakacje marzeń.

TUI___logo.jpg Pokaż na planie centrum
godziny otwarcia

Godziny otwarcia

Sosnowiec Plaza
pon-sob:9:00-21:00
niedz. handlowa:9:00-21:00
 
Cinema City
pon-sob:wg repertuaru
niedz. handlowa:wg repertuaru
 
empik
pon-sob:9:00-21:00
niedz. handlowa:nieczynne
 
Stokrotka
pon-sob:8:00-21:00
niedz. handlowa:nieczynne